Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Угорщина – Португалія / Bgn8meemlbsk6m - О 19:00 стартує поєдинок між командами угорщини та португалії.

Угорщина – Португалія / Bgn8meemlbsk6m - О 19:00 стартує поєдинок між командами угорщини та португалії.. Португальці володіли територіальною перевагою впродовж всього матчу. Португалія розгромила угорщину в матчі першого туру євро 2020 15 червня 2021 року. Португалія вирішила долю матчу в кінці гри. П2 в 1 гол або нічия. Матч команд групи f відбудеться в будапешті, на стадіоні пушкаш арена.

Угорщину не дуже пригнічує потрапляння в групу смерті з португалією, францією та німеччиною. Нагадаємо, збірна україни у драматичному матчі поступилася нідерландам на. Дубль роналду допоміг португалії розтрощити угорщину. Дізнавайся про результати матчів і дивись круті голи найпершим! Матч команд групи f відбудеться в будапешті, на стадіоні пушкаш арена.

Ooz Ezbpfmwwvm
Ooz Ezbpfmwwvm from cdn.segodnya.ua
Відзначимо, що вінгер збірної португалії кріштіану роналду забив два голи у ворота угорщини. Поєдинок пройшов у будапешті на пушкаш арені. Браво угорщина за достойний футбол, обідно до сліз. Дубль роналду допоміг португалії розтрощити угорщину. Португалії фартануло з першим голом, а так був рівний матч. Португалія розгромила угорщину в матчі першого туру євро 2020 15 червня 2021 року. Руй патрісіу, семеду, пепе, рубен діаш, геррейру, данілу перейра, вільям карвалью (ренату. Португалія вирішила долю матчу в кінці гри.

Угорщина та португалія зіграли матч 15 червня 2021.

Португалії фартануло з першим голом, а так був рівний матч. П2 в 1 гол або нічия. Огляд матчу / роналду переверший рекорд платіні. Геррейро, 84, роналду, 87, 90+2. Матч команд групи f відбудеться в будапешті, на стадіоні пушкаш арена. Португальці володіли територіальною перевагою впродовж всього матчу. Збірна португалії перемогла угорщину (3:0) у групі f у матчі з угорщиною роналду оформив дубль і став першим футболістом в історії, якому вдалося забити на п'яти чемпіонатах європи. Дубль роналду допоміг португалії розтрощити угорщину. Браво угорщина за достойний футбол, обідно до сліз. Португалія розгромила угорщину в матчі першого туру євро 2020 15 червня 2021 року. Дізнавайся про результати матчів і дивись круті голи найпершим! Кріштіану роналду, 86 (пен), 90+2. Португалія вирішила долю матчу в кінці гри.

Угорщина та португалія зіграли матч 15 червня 2021. Матч команд групи f відбудеться в будапешті, на стадіоні пушкаш арена. Дубль роналду допоміг португалії розтрощити угорщину. Інформатор україна ☝ португалия за 8 минут разгромила венгрию. П2 в 1 гол або нічия.

Bgn8meemlbsk6m
Bgn8meemlbsk6m from footballua.tv
П2 в 1 гол або нічия. Дубль роналду допоміг португалії розтрощити угорщину. Португальці володіли територіальною перевагою впродовж всього матчу. Руй патрісіу, семеду, пепе, рубен діаш, геррейру, данілу перейра, вільям карвалью (ренату. Угорщина старалась цілий другий тайм, і навіть давила португалію. Всі три м'ячі підопічні карлуша кейруша забили в останні вісім хвилин гри. Португалія — руй патрісіу, семеду, пепе, рубен діаш, геррейро, данилу перейра, вільям карвалью (саншеш, 81), бернарду сілва (рафа сілва, 71). Угорщина та португалія зіграли матч 15 червня 2021.

Поєдинок пройшов у будапешті на пушкаш арені. Руй патрісіу, семеду, пепе, рубен діаш, геррейру, данілу перейра, вільям карвалью (ренату. Дубль роналду допоміг португалії розтрощити угорщину. Всі три м'ячі підопічні карлуша кейруша забили в останні вісім хвилин гри. Угорщину не дуже пригнічує потрапляння в групу смерті з португалією, францією та німеччиною. Матч команд групи f відбудеться в будапешті, на стадіоні пушкаш арена. Відео голів дивіться на football24.ua. Угорщина та португалія зіграли матч 15 червня 2021. Угорщина старалась цілий другий тайм, і навіть давила португалію. Кріштіану роналду, 86 (пен), 90+2. Геррейро, 84, роналду, 87, 90+2. Дізнавайся про результати матчів і дивись круті голи найпершим! Португалія вирішила долю матчу в кінці гри.

Угорщину не дуже пригнічує потрапляння в групу смерті з португалією, францією та німеччиною. Всі три м'ячі підопічні карлуша кейруша забили в останні вісім хвилин гри. Головний суддя джюнейт чакир (туреччина). Огляд матчу / роналду переверший рекорд платіні. Португалія вирішила долю матчу в кінці гри.

Збірна португалії перемогла угорщину (3:0) у групі f у матчі з угорщиною роналду оформив дубль і став першим футболістом в історії, якому вдалося забити на п'яти чемпіонатах європи. Португальці володіли територіальною перевагою впродовж всього матчу. Відео голів дивіться на football24.ua. Угорщина та португалія зіграли матч 15 червня 2021. Всі три м'ячі підопічні карлуша кейруша забили в останні вісім хвилин гри. Португалії фартануло з першим голом, а так був рівний матч. Руй патрісіу, семеду, пепе, рубен діаш, геррейру, данілу перейра, вільям карвалью (ренату. Дізнавайся про результати матчів і дивись круті голи найпершим!

Португальці володіли територіальною перевагою впродовж всього матчу.

Браво угорщина за достойний футбол, обідно до сліз. Геррейро, 84, роналду, 87, 90+2. Португальці володіли територіальною перевагою впродовж всього матчу. Португалії фартануло з першим голом, а так був рівний матч. Поєдинок пройшов у будапешті на пушкаш арені. Всі три м'ячі підопічні карлуша кейруша забили в останні вісім хвилин гри. П2 в 1 гол або нічия. Угорщина та португалія зіграли матч 15 червня 2021. О 19:00 стартує поєдинок між командами угорщини та португалії. Руй патрісіу, семеду, пепе, рубен діаш, геррейру, данілу перейра, вільям карвалью (ренату. Кріштіану роналду, 86 (пен), 90+2. Португалія розгромила угорщину в матчі першого туру євро 2020 15 червня 2021 року. Збірна португалії перемогла угорщину (3:0) у групі f у матчі з угорщиною роналду оформив дубль і став першим футболістом в історії, якому вдалося забити на п'яти чемпіонатах європи.